خانه / مقالات / چرا همسرم نسبت به من سرد شده است؟!!

چرا همسرم نسبت به من سرد شده است؟!!

آموزش اصول روابط جنسی

بی میلی در رابطه جنسی بین همسران یکی از دلایل مهم اختلاف های زناشویی است. چنانچه همسر شما هم هفته‌ هاست که در مقایسه با قبل رابطه جنسی اش کم شده است نمی‌توانید برای آن ی بیابید، با ما همراه شوید.

چرا همسرم در رابطه جنسی اش سرد و بی میل شده است؟

هفته‌هاست که در مقایسه با قبل رابطه جنسی شما با همسرتان کم شده است و نمی‌توانید جهت آن ی بیابید. بی‌میلی جنسی در بانوان دلایل گوناگونی دارد که گاهي از آنها را با هم مرور می‌کنیم.

عدم لذت از رابطه جنسی

زمانی که مردان در رابطه جنسی ارزش ی به پیش زمینه‌ها نمی‌دهند، زنان هم لذتی از رابطه نمی‌برند به مرور نسبت به این مورد سرد می‌شوند. برترین کار تحریک زنان و آماده‌سازی آن‌ها برای رابطه جنسی لذت‌بخش است.

عدم علاقه

احتمال دارد از نظر ظاهری دیگر مورد علاقه همسرتان نیستید . این مورد بمخصوص زمانی رخ می‌دهد که مردان اول همسرداری ورزشکار یا زیاد خوش تیپ بوده‌اند و بعد روند رو به عکس زیبا را می‌پیمایند. تغییر ظاهر گاه میل جنسی را در زنان از بین می‌برد.

سرگرم شدن با مسایل دیگر

میل جنسی در بانوان مفرق از مردان است. برخي وقتها علاقه به موسیقی یا هنر و گاه کار توجه بانوان را معطوف به می‌کند و جایگزین لذت جنسی می‌شود.

چنانچه می خواهید بیشتر بدانید : غذاهایی برای داشتن رابطه جنسی بهتر

حس عدم قشنگ یی

جهت آنکه زنی میل به رابطه جنسی داشته باشد می بایست حس قشنگ یی نماید . زنی که به داشتن اضافه وزن یا اسکار ناقشنگ می‌داند اعتماد به نفس ندارد و به همین میل جنسی‌اش از بین می‌رود.

اضطراب

کار خانواده منبع اضطراب برای بانوان هستند . میل جنسی در بانوان برخلاف مردان زیاد وابسته به وضعیت روحی‌شان است. بانوان برای لذت بردن از رابطه جنسی باید روانی آرام داشته باشند.

بارداری

میل جنسی زنان در طول بارداری و بعد از آن کم می‌شود. دلیل این مساله نه فقط تذکر بیشتر به نوزاد و خستگی ناشی از رسیدگی به اوست بلکه بیشتر شدن وزن ناشی از بارداری و جراحات ناشی از زایمان سبب كم شدن اعتماد به نفس در خانم می‌شود که اما با گذر رفع خواهد شد.

چنانچه می خواهید بیشتر بدانید : چه تعداد رابطه جنسی در هفته طبیعی است؟

از بین رفتن انگیزه

برخي از زنان در کل سرد مزاج می باشند قصدشان از برقراری رابطه جنسی تنها بچه‌دار شدن یا رفیق داشته شدن است. زمان ی این انگیزه‌ها رفع شد میل به رابطه هم از بین می‌رود.

روزمرگی

گاه رابطه جنسی جهت زنان دچار روزمرگی می‌شود این موضوع سبب سرد شدن کنار گرفتن بانوان از رابطه خواهد شد. تغییرات جالب در رابطه می‌تواند سبب اشتیاق مجدد زنان به رابطه جنسی شود.

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

جامعترین بسته آموزش فارسی تری دی مکس مقدماتی تا پیشرفته منتشر شد

جامعترین بسته آموزش فارسی تری دی مکس مقدماتی تا پیشرفته منتشر شد در این مطلب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *