خانه / مقالات / لیپوماتیک بهترین راه برای خلاص شدن از چاقی

لیپوماتیک بهترین راه برای خلاص شدن از چاقی

لیپوماتیک بهترین راه برای خلاص شدن از چاقی

در این مطلب سعی بر آن داریم تا شما دوستان عزیز را با یکی از روشهای رایج شده لاغری یعنی لاغری با لیپوماتیک بیشتر آشنا کنیم.در ادامه این نوشته به معرفی دستگاه آر اف , ویژگی های این دستگاه و … خواهیم پرداخت.

Image result for lipomatik

drnajafbeygi.com

امروزه تناسب اندام یکی از مهمترین معیارهای زیبایی است که اغلب افراد به دنبال آن هستند.تناسب اندام می تواند در جذاب شدن فرد نقش مهمی داشته باشد.به همین خاطر اغلب افرادی که چاق هستند و اضافه وزن دارند به دنبال راه هایی برای لاغری هستند.برای از بین بردن چربی راه های زیادی پیشنهاد شده که یکی از این راه ها لیپوماتیک است.

لیپوماتیک یکی از روش های جدید برای تناسب اندام است.با استفاده از این روش چربی ها از بدن خارج می شوند و فرد به اندام مورد نظر خود خواهد رسید.از این روش برای از بین بردن چربی های تمام نواحی بدن استفاده می شود و فقط مختص یک ناحیه نمی باشد.

برخی از افراد که بدنشان چربی زیادی دارد با رژیم و ورزش اقدام به کاهش چربی ها میکنند و جواب می گیرند.اما در برخی دیگر از افراد این چربی ها ارثی هستند و به راحتی از بین نمی روند.برای از بین بردن این چربی ها میتوان از روش لیپوماتیک استفاده کرد و چربی های اضافی بدن را از این طریق از بدن خارج نمود.همچنین در این روش میتوان قسمتی از چربی بدن را برداشت و به قسمت دیگری از بدن تزریق نمود.

 

عمل جراحی ليپوماتيك به چه میزان در زیبایی ران پا اثر دارد؟

ران پا به دلیل عوامل ژنتیکـی و یا نداشتن تحرک بزرگ می شـود . کسانی که ساعت زیادی  از روز را در حال نشستن می باشند ؛ بعد از مدتی چربی های اضافه در ناحیه ران آنها جمع می شـود . بر طبق نظـر متخصصین تغذیه؛ می توان با استفاده از ورزش هایی همچون دوچرخه سواری؛ ایـن پارت از بدن را لاغر نمود. اما همواره فرصت ضروری برای انجام ورزش وجود ندارد. پس اکثر اشخاص به دنبال شیوه های آسانتر می باشند تا بتوانند در مدت وقت کوتاهتری پارت ران پای خود را لاغر کنند. یکـی از ایـن شیوه ها؛ لیپوماتیک است . با دستگاه لیپوماتیک می توان چربی ها اضافه را برداشت و سایز ران را کم شدن داد.

عمل جراحی ليپوماتيك به چه میزان
در قشنگی
ران پا اثر 
دارد؟

لیپوماتیک ران پا

لیپوماتیک از آن دست شیوه های لاغری سریع است که برای همه پارت های بزرگ بدن قابل استفاده است . ایـن شیوه در نواحی متفاوت بدن از قبیل شکم؛ گردن؛ سینه؛ پهلو و ران قابل استفاده است چنانچه پزشک به کار خود مسلط باشد؛ می تواند در همه نقاط بدن اعم از نواحی بزرگ و کوچک از ایـن شیوه استفاده نماید .

لیپوماتیک ران پا سبب تغییر سایز در ایـن ناحیه می شـود و چربی های اضافه را از بین می برد. کسانی که به چاقی موضعی در ناحیه ران پا مبتلا می باشند ؛ می توانند با استفاده از ایـن روش؛ در مدت وقت کوتاهی از شر چربی های اضافی ایـن ناحیه خلاص شوند.

عمل جراحی ليپوماتيك به چه میزان
در قشنگی
ران پا اثر 
دارد؟

اثر عمل جراحی لیپوماتیک در قشنگی ران پا

۱-      ران پا یکـی از پارت های با ارزش بدن است که تناسب آن اثر زیادی در قشنگی جسمی و تناسب اعضا دارد. در صورتی که ایـن پارت بیش از حد بزرگ باشد؛ علاوه بر ایـن که تناسب اعضا را  از بین می برد؛ سبب عرق سوز شدن پارت بالای پا و مسائل راه رفتن می شـود . احساس سنگینی در ناحیه ران پا به شدت روش راه رفتن؛ نشستن و دراز کشیدن را تحت اثر قرار می دهد.

۲-      یک مساله بزرگ دیگـر در کسانی که سایز ران پای آن بیش از میزان بزرگ و چاق است؛ خرید شلوار و دامن متناسب است . به صورتی که ممکن است شلوارهای موجود در بازار متناسب با حد آنها نباشد. چنانچه هم باشد؛ بعد از مدتی دو طرف ساق شلوار به دلیل چاق بودن ران پا؛ به یکدیگـر ساییده می شوند. پس پاره شدن شلوار در ایـن اشخاص به یک دغدغه تبدیل می شـود . در ایـن مورد برترین کاری که می شـود کرد؛ کوچک کردن ران پا است .

۳-      سومین مساله در بزرگ بودن ران پا؛ از بین رفتن اعتماد به نفس است . لیپوماتیک می تواند یک شیوه مناسب برای بهبود چاقی ایـن ناحیه باشد. به طوری که بعد از بهبود کامل؛ بیمار اندامی زیبا را تجربه می نماید که در افزوده شدن اعتماد به نفس او نقش مهمی دارد.

روش لیپوماتیک برای ران پا

کسانی که به دلیل بزرگ بودن ران پا قصد دارند تا از شیوه لیپوماتیک استفاده کنند؛ بایستی ابتدا معایـن ه شوند. در بعضی از اشخاص بزرگ بودن ران پا هیچ رابطه ی با چربی های اضافه ندارد و دلیل بزرگ بودن ایـن ناحیه؛ قطور بودن استخوان ران است . پس انجام  عمل لیپوماتیک برای ایـن دسته از افراد؛ توصیه نمی شـود ..

لیپوماتیک , لاغری با لیپوماتیک , ویژگی های لیپوماتیک , لیپوماتیک , لیپوماتیک ران پا , هزینه انجام لیپوماتیک , عوارض لیپوماتیک , زمان انجام لیپوماتیک

بعد از ایـن که پزشک تشخیص دهد که بیمار می تواند از شیوه لیپوماتیک برای لاغری ران پا استفاده نماید ؛ از نظـر زیباشناسی آن را به چند ناحیه تقسیم می نماید که عبـار ت هست از: خارج ران؛ داخل ران؛ جلوی ران و پشت ران. همه ایـن پارت ها می توانند تنها در یک جلسه لاغر شوند. پزشک بایستی به کار خود مهارت ضروری داشته باشد تا بعد از اتمام کار؛ پوست ران هموار و متناسب با نواحی مجاور باشد.

 

اثر دستگاه RF برای لاغری چقدر است؟

لاغری و تناسب اعضا علاوه بر حفظ سلامت جسمی؛ سبب ارتقا سلامت روح و روان و افزوده شدن اعتماد به نفس در اشخاص میشود. به همـان میزان که رسیدن به تناسب وزن ایده آل برای اشخاص حائز ارزش است؛ از چاقی های موضعی و مفرط تنفر دارند. به همین علت ایـن روزها شاهد ورود انواع و انواع تجهیزات و دستگاه های لاغری هستیم. دستگاه هایی که با ورزش مرتبط می باشند و در مسکن ها استفاده میشوند. در ایـن بین دستگاه های تخصصی وجود دارند که به منظور کم شدن وزن موضعی توسط پزشکان مورد استفاده قرار میگیرند. از جمله ایـن دستگاه می توان از دستگاه آر اِف (RF) نام برد. ایـن دستگاه به منظور رفع لاغری های موضعی و سلولیت استفاده میشود. اصولا سه دستگاه لاغری موضعی برای کم شدن چربی در یک نقطه ویِژه از بدن وجود دارد که عبـار تند از: دستگاه؛ RF دستگاه کویتیشن و دستگاه .LPG در زیر به معرفی دستگاه ار اف میپردازیم.

اثر 
دستگاه RF برای لاغری چقدر است؟

دستگاه آر اِف (RF) چیست؟

RF به معنای امواج راديو فركانسی هست که در دنياي پزشكي استفاده های متفاوتی دارد. ایـن امواج به منظور رفع سلوليت و انباشتگي چربي در نواحي متفاوت بدن و به ريختن تناسب اندام؛ چين و چروك صورت و دور چشم؛  Aging (پيري پوست) و آكنه استفاده میشود. ساختار اصلي سيستم هاي RF حاوی يك نوسان ساز امواج الكترونيكي (RF.oscillator) در محدوده فركانس راديوئي است .

چگونگی عملکرد دستگاه آر اِف (RF)

استفاده از دستگاه RF برای لاغری به عنوان یکـی از شیوه های غیرتهاجمی محسوب میشود که هیچطور زیان و عارضه ای را برای بیمار به دنبال ندارد. دستگاه ار اف همچون بقیه دستگاه های لاغری موضعی به واسطه جریـان الکتریسته عمل میکند که در برخورد امواج الکتریکـی که از ایـن دستگاه ساطع میشود؛ با مولکولهای بـار دار و یونها برخورد و در نتیجه آنها را به انرژی گرمایی مبدل میکند. انرژی گرما ی که توسط دستگاه RF تولید میشود به کروموفور یا نوع پوست و فوتوترمولیز سلکتیو رابطه ی ندارد.

انتقال امواج از طریق ایـن دستگاه میتواند با استفاده از تجهیزات منو پولار (تک قطبی)؛ بای پولار (دو قطبی) و یونی پولار انجام شود. تحریک گرمایشی RF سبب ایجاد فرآیند میکروالتهاب و در نهایت افزوده شدن کولاژن جدید است .

اثر 
دستگاه RF برای لاغری چقدر است؟

مسائل استفاده از دستگاه RF

دستگاه RF امواج راديويي را با فركانس بالا توليد و از بافتهاي بدن عبور میدهد. ایـن امر سبب توليد گرما عمقي به ميزان ۳۸ الي ۴۴ درجه سانتيگراد در چربی های اضافه بدن میشود. در نتیجه دستگاه برای بهبود سلولیت و لاغری موضعی از قبیل شکم؛ پهلو؛ ران؛ بازو؛ سینه و غبغب استفاده میشود. همین طور از طریق ایـن دستگاه میتوان فرایـن د جوانسازی پوست را در بیماران انجام داد. در نتیجه ایـن کار کلاژن سازی؛ پف چشم؛ سیاهی زیر چشم و چین و چروک های سطحی مثل خط خنده و … ؛ در بیماران از بین میرود. علاوه بر کاربردی که از دستگاه RF  برای لاغری موضعی دارد؛ ایـن دستگاه میتواند برای گرم کردن و کشیدن پوست جهت تقویت جریـان خون و شکستن سلولیت و چربی مورد استفاده قرار بگیرد.

ایـن شیوه میتواند برای کسانی که نسبت به افتادگی غبغب؛ گونه و گردن خود ناراضی می باشند مورد استفاده قرار بگیرد. اما استفاده از دستگاه RF برای خانم های بـار دار؛ کسانی که دارای حتما ت فلزی مثل ایمپلنت‌های فلزی می باشند و بیماران با عفو نت‌های پوستی؛ به هیچ عنوان توصیه نمی شـود .

ویژگی ها ی استفاده از دستگاه RF

دستگاه آر اف برای لاغری؛ انرژی فرکانس رادیویی پوست را بدون کمترین آسیب و عارضه؛ گرم میکند تا سلولهای چربی شکسته و کولاژن و الاستین تولید شود. کولاژن تولید شده سبب شفافیت و بهبود الاستیسیته یا قوام و ویژگی ارتجاعی پوست میشود. پس یکـی از مهمترین نتایج رضایت بخش ایـن روش؛ شفافیت پوست در کنار کم شدن وزن است . اصولا میتوان ویژگی ها ی استفاده از ایـن شیوه را در مسائل ی همچون رفع سلولیت؛ کم شدن چربی های اضافه بدن؛ رفع شلی پوست و سفت کردن آن؛ رفع جوش؛ نرمی و سفت شدگی مقعد بعد از لیپوساکشن و سرانجام فرم‌دهی بدن خلاصه کرد.

برای مشاهده ادامه مطلب کلیک کنید

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آشنایی کلی با گوشی بلک بری priv

آشنایی کلی با گوشی بلک بری priv در این پست می خواهیم شما دوستان عزیز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *