خانه / مقاله / کیف چرم

کیف چرم

کیف چرم

اگر که شما به محصولات چرمی علاقه‌ داشته باشید، پس احتمالا تجربه خرید کیف چرم را هم دارید. کیف های چرم زن و مرد و حتی سن‌وسال هم نمی شناسد. ما وقتی کیف چرم را به دست می‌گیریم، نا خود اگاه  احساس شیک بودن می‌ کنیم.

کیف چرم
کیف چرم

بی ‌دلیل هم نیست که در تبلیغات مد و فشن نیز کیف چرم را مظهر شیک ‌پوشی و خوش‌تیپی می شناسیم چرا که بسیار شکیل و زیبا بوده و ظاهری بسیار زیبا را برای ما رقم می زند.

با توجه به این که تاریخ مناسبی از اولین تولیدات  کیف های چرم در دست نداریم اما این کیف ها از زمان های بسیار قدیم مورد استفاده قرار می گرفته است: این کیف ها که از پوست حیوانات به دست می‌ آمدند، جزیی از قدیمی ترین دست ساخته های بشر نیز هستند که در نوع خودش نیز به عنوان یک پیشرفت بزرگ به حساب می ایند.

مدل های جذاب کیف چرم

دیگر دلیل هایی که کیف‌های جنس چرم از محبوبیت خاصی برخورد دار هستند را می توانیم در چند مورد برای شما توضیح دهیم.
از نظر مدل، رنگ و اندازه نیز دارای تنوع بی ‌نظیری هستند و می توان آن ها را به راحتی با هر لباس و استایلی سِت از آن ها استفاده کرد.

کیف چرم
کیف چرم

چرم های طبیعی از دوام بالایی برخوردار هستند و درصورتی که از آن ها مراقبت کافی شود تا سال‌ها نو و تمیز باقی می مانند و می توانیم از آن استفاده کنیم.

محصولات چرمی اصل و طبیعی به هیچ وجه از مد نمی‌ افتند و همیشه زیبایی خاص خود را حفظ می‌کنند.

کیف های چرم با کیفیت

کیفیت چرم دلیل اصلی و مهم  استفاده از چرم طبیعی در دوخت کیف ها است. همچنین بافت های چرم به اندازه ای از استحکام برخوردار هستند و می‌توانند بدون اینکه  پاره شوند وزن وسایلی که درون کیف است را تحمل می کند. در ۳۰۰ سال پس از میلاد از کیف های دوشی چرم که برای حمل کردن وسایلی که با ارزش و انجیل های دست نوشته هستند نیز استفاده می کردند.

https://backority.ir/images/930682.jpg
چرم های طبیعی و اصل از ماندگاری زیادی برخوردار هستند و ما برای داشتن محصولاتی ماندگار و زیبا از محصولات چرمی استفاده می کنیم برای معرفی یکی از بهترین محصولات چرمی نیز می توانیم کیف های چرم ارتان را نام ببریم.

کیف چرم اصل

شما اگر دنبال کیف چرم اصل باکیفیت هستید،دنبال کیفی با چرم دانه کامل باشید. چرم های دانه‌کامل از با کیفیت ترین نوع چرم ها است و دارای استحکام و دوام بسیار بالایی نیز هستند. در فرایند ساخت این نوع از چرم ها از سمباده و پولیش نیز استفاده نمی‌ شود بنابر این بافت های طبیعی چرم را نیز می ‌توانید کاملا احساس کنید.

بسیار جالب است که شما بدانید چرم های  دانه‌ کامل بر اثر استفاده کردن طولانی ظاهر قابل قبول تری پیدا می کنند.

اگر که شما از کیفی چرم خوشتان امده است که جنس ان کیف از چرم ترکیبی است، به دوام داشتن آن نیز زیاد اطمینان نکنید چرا که چرم های ترکیبی از ترکیب تکه‌ پاره‌ هایی از چرم ها با مواد مصنوعی  مانند پلی‌ اورتان و وینیل نیز درست می شوند. این نوع از چرم ها عمر زیادی ندارند و در واقع نیز بویب که چرم اصل می دهد را هم نمی دهد. به همین سبب چون که از قیمت پایین تری برخوردار هستند فروش بسیار بالایی دارند. اما کیف های چرم ارتان نیز همچین شرایطی ندارند و از کیفیت بالا و چرم های اصل و طبیعی نیز استفاده می شود.

کیف چرم با دوام

اکثز کیف‌ هایی که چرمی هستند الزاما دوام بالایی ندارند. همچنین دوام کیف ‌‌های چرمی نیز به نوع چرمی که استفاده می شود و کیفیت دوختی که دارند بستگی دارد. همان طور که می دانید و پیش تر گفتیم چرم دانه‌‌کامل با دوام ‌ترین نوع چرمی است که می شناسیم و البته از قیمت بالایی برخوردار است.

اگر که برای شما قیمت و هزینه ای که برای چرم می خواهید صرف کنید مهم است و هزینه کمی می خواهید کنار بگذارید باید که به سراغ انواع رده‌ پایین‌ تر  از چرم ها بروید.

به نوع دوخت کیف هم بسیار دقت کنید.مخصوصا دقت فرمایید که که دوخت چرم ها کج و کوله نباشند. باید دسته های کیف هم از استحکام بالایی برخوردار باشند و از ابزار الات و یراقی که استفاده می شود زیبا و کیفیت بالایی داشته باشند.

این شرایط را کیف های چرم ارتان میز دارند و پیشنهاد ویژه ما به شما استفاده از کیف های ارتان است.

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

همه چیز در مورد خرید سینک ظرفشویی آشپزخانه

همه چیز در مورد خرید سینک ظرفشویی آشپزخانه سینک ظرفشویی یکی از لوازم اولیه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *